VIDEO GENIAL » Manchester United revine de la 0-2 și câștigă grație inspirației lui Jose Mourinho și unui gol magnific al lui Matic în prelungiri!

Marti, 06 Martie, 00:06
Ceea ce părea să fie o nouă rușine pentru Manchester United s-a transformat într-o victorie minunată contra lui Crystal Palace, 3-2, venită târziu, dar cu un gol de poveste al sârbului Nemanja Matić, omul de încredere al lui Mourinho, recuperat după ce a fost refuzat de Conte la Chelsea.
VEZI AICI VIDEO CU GOLURILE
Problemele din apărarea lui United au apărut în primele minute. După nici un sfert de oră, Crystal Palace a deschis scorul. Servit în marginea careului, Townsend a tras cu latul, mingea a fost deviată decisiv de ghinionistul Lindelof și a ajuns în vinclul porții lui David De Gea. Jocul echipei lui Mourinho nu a funcționat... citeste mai mult

6 Martie 2018 in Sport, Vizualizari: 39, Sursa: Gazeta Sporturilor