Victorie la limită pentru Ludogoreţ în ultima etapă din Bulgaria! Moţi şi Keşeru, titulari

Formaţia Ludogoreţ Razgrad, cu fundaşul Cosmin Moţi şi atacantul Claudiu Keşeru titulari, a învins, marţi, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Beroe Stara Zagora, la care mijlocaşul Sergiu Negruţ a intrat pe parcursul jocului.
Unicul gol al întâlnirii a fost înscris de brazilianul Marcelinho, în minutul 80.
La oaspeţi, Moţi a fost integralist, în timp ce Keşeru a evoluat până în minutul 64, când i-a lăsat locul lui Jakub Swierczok. Totodată, la gazde, mijlocaşul Sergiu Negruţ a fost introdus pe teren în minutul 70, în locul lui Martin Kamburov.
Este cel de-al 19-lea succes stagional obţinut de Ludogoreţ, care se menţine pe primul loc,... citeste mai mult

6 Martie 2018 in Sport, Vizualizari: 55, Sursa: Pro Sport