Fotbal: Remiză între Unirea Triteni și Arieșul Mihai Viteazu

Unirea Tritenii de Jos și Arieșul Mihai Viteazu au terminat la egalitate, scor 1-1, în ultima partidă amicală a celor două echipe, înainte de prima etapă din 2018.

Partida s-a desfășurat pe terenul din Pădureni (Coc), cele două echipe dorind să își protejeze suprafețele de joc de pe terenurile unde vor evolua în partidele oficiale.
Unirea a reușit să deschidă scorul în prima repriză, elevii lui Lucian Roșu reușind să egaleze după pauză.
În prima etapă din 2018, Arieșul Mihai Viteazu va primi vizita celor de Vulturul Mintiu Gherlii, în timp ce Unirea va evolua... citeste mai mult

25 Februarie 2018 in Locale, Vizualizari: 75, Sursa: Turda News