(ACTUALIZARE) Calificare fără emoţii pentru CSM Bistriţa, 33-27 cu U Cluj, în sferturile Cupei României la handbal feminin

Calificare fără emoţii pentru CSM Bistriţa, 33-27 cu U Cluj, în sferturile Cupei României la handbal feminin foto: FB CSM Bistrița foto: FB CSM Bistrița Ziua de sâmbătă a adus o calificare la pas pentru echipa fanion a judeţului nostru, CSM Bistriţa, în sferturile de finală ale Cupei României Fan Curier la handbal. Formaţia antrenată de Horaţiu Paşca s-a impus cu 33-27 în faţa celor de la U Cluj, după ce la pauză scorul a fost de 21-12. Au adus victoria Daniela Rațiu (7 goluri), Oana Chirilă (6), Magdalena Paraschiv (4), Almudena Rodriguez (3), Andreea Tetean (3), Irina Ivan (2), Laura Pristavița (2), Andreea Bărbos (2), Alexandra Orșivschi (2), Bianca... citeste mai mult

17 Februarie 2018 in Locale, Vizualizari: 114, Sursa: Mesagerul