(ACTUALIZARE) Calificare fără emoţii pentru CSM Bistriţa, 33-27 cu U Cluj, în sferturile Cupei României la handbal feminin

Calificare fără emoţii pentru CSM Bistriţa, 33-27 cu U Cluj, în sferturile Cupei României la handbal feminin foto: FB CSM Bistrița foto: FB CSM Bistrița Ziua de sâmbătă a adus o calificare la pas pentru echipa fanion a judeţului nostru, CSM Bistriţa, în sferturile de finală ale Cupei României Fan Curier la handbal. Formaţia antrenată de Horaţiu Paşca s-a impus cu 33-27 în faţa celor de la U Cluj, după ce la pauză scorul a fost de 21-12. Au adus victoria Daniela Rațiu (7 goluri), Oana Chirilă (6), Magdalena... citeste mai mult

17 Februarie 2018 in Locale, Vizualizari: 114, Sursa: Mesagerul